Dobrovolníci v Domově

Dobrovolníkem je každý, kdo ve svém volném čase, ze své dobré vůle a bez nároku na odměnu vykonává užitečnou činnost ve prospěch jiných lidí.

 HLEDÁME DOBROVOLNÍKY

 Máte kladný vztah ke starým lidem?

 Chcete jim zpříjemnit chvíle jejich podzimu života?

 Těší Vás nezištně pomáhat druhým?

 Chcete se stát součástí dění v našem Domově?

 Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ANO, tak hledáme právě Vás.

V čem spočívá dobrovolnictví?

Dobrovolnictví je svobodně zvolená činnost, konaná ve prospěch druhých bez nároku na odměnu. Dobrovolník dává část svého času, energie a schopností ve prospěch činnosti, která je časově i obsahově vymezena. Za tuto činnost nedostává finanční odměnu, ale často nedocenitelný dobrý pocit z pomoci ostatním, získává zkušenosti a nezřídka i přátelství.

Pro bližší informace nebo v případě zájmu volejte nebo pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nás přijďte navštívit v pracovní dny po předchozí telefonické domluvě (Kontaktní osoba: Hana Šafářová, DiS., tel. 727 863 794)

Spolupracujeme s

Rádi zpříjemňujete volný čas seniorům, ale nemůžete se dlouhodobě věnovat dobrovolnictví? Je tu další nabídka, jak s námi spolupracovat:

Hrajete na hudební nástroj? Hrajete divadlo? Máte zajímavou práci? Baví Vás ruční práce? Máte zajímavého koníčka? Máte téma na zajímavou přednášku? Nebo někdo z Vašich známých?

Pokud máte čas a chuť se o to podělit s našimi klienty rádi Vás uvítáme v našem Domově jako dobrovolníky.